4.8/5 - (29 votes)

Somatodrol, czyli znakomity sposób na beztłuszczową masę mięśniową

Proces budowania masy mięśniowej należy do najtrudniejszych i najbardziej żmudnych zadań, jakie możemy postawić przed swoim organizmem. Doskonale wie o tym każdy, kto miał w swoim życiu jakąkolwiek, choćby kilkumiesięczną styczność z siłownią. Według standardowego, czy też raczej tradycyjnego podejścia, proces budowania masy mięśniowej musi składać się z trzech podstawowych elementów.

Są to odpowiednia dieta, bogata przede wszystkim w białko różnego pochodzenia oraz węglowodany, ale także inne potrzebne organizmowi substancje odżywcze. Drugi element to oczywiście odpowiednio sprofilowany trening: wykonywanie mniejszej liczby powtórzeń na dużych ciężarach, prawidłowa technika wykonywanych ćwiczeń oraz skuteczna regeneracja potreningowa, do której niezbędne jest między innymi umiejętne rozplanowanie treningów. Trzeci element to rzecz jasna suplementacja. Standardowa, najczęściej używana odżywka na masę to gainer węglowodanowo-białkowy, ewentualnie odżywka typu „bulk”. Czasami stosuje się także oddzielnie białko a oddzielnie węglowodany. Oprócz tego rzecz jasna w grę wchodzi kreatyna, najczęściej w postaci monohydratu.

 

somatodrol

 

Droga do wysportowanej sylwetki – Somatodrol

Rzecz w tym, że to standardowe podejście nie zawsze działa, a nawet jeżeli przynosi pewne efekty, to przy określonych zmianach owe rezultaty mogą być o wiele lepsze. Oczywiście, dwie pierwsze składowe procesu budowy masy mięśniowej należy pozostawić bez zmian: właściwa dieta oraz odpowiedni trening to elementy, przy których niczego nie da się radykalnie zmienić. Można za to zmienić sposób suplementacji.

Zamiast faszerować organizm białkiem i węglowodanami, możemy skorzystać z wysokiej jakości boosterów hormonu wzrostu oraz testosteronu, co stanowi coraz częstsze podejście wśród zaawansowanych kulturystów. Przykładowo, taki preparat na masę mięśniową, jak Somatodrol jest polecany przez wielu zaawansowanych zawodników.

Somatodrol polecają także osoby mniej zaawansowane, które po paru tygodniach stosowania tego preparatu zauważyły widoczny przyrost masy mięśniowej oraz siły. A przecież podstawową, powtarzaną zarówno przez kulturystów jak i dietetyków zasadą suplementacji kulturystycznej jest reguła, aby przyjmować to, co przynosi efekty. Czym więc dokładnie jest Somatodrol firmy IRIDIUM LABS i dlaczego ta odżywka na masę może stanowić znakomitą alternatywę dla tercetu białko-węglowodany-kreatyna?

 

 

Jak działa Somatodrol?

Preparat na masę Somatodrol to najwyższej jakości booster hormonu wzrostu oraz testosteronu. Skuteczność tej odżywki dla sportowców została potwierdzona w badaniach naukowych, które obrazują statystyczny wzrost stężenia testosteronu oraz hormonu we krwi o niemal 30 procent już po kilku tygodniach regularnego przyjmowania suplementu diety.

Warto mieć świadomość, że zarówno testosteron jak i hormon wzrostu biorą niezwykle istotny udział w procesach anabolicznych. Nie bez powodu obie te substancje są bardzo często przyjmowane przez kulturystów w postaci sterydów anabolicznych. Środek Somatodrol rzecz jasna nie jest sterydem: to starannie opracowana, sprawdzona w toku wielu badań odżywka na masę, która skutecznie stymuluje naturalne procesy wytwarzania testosteronu oraz hormonu wzrostu przez ludzki organizm. Poprzez stymulację wydzielania tych dwóch substancji możemy uzyskać podobne efekty jeżeli chodzi o sam przyrost masy mięśniowej, jak korzystając z odżywek białkowych i węglowodanów. Różnica polega na charakterze uzyskanej muskulatury.

 

somatodrol

 

Somatodrol i i efekty stosowania odżywki

Jak doskonale wiadomo, trening siłowy wsparty suplementacją za pomocą odżywek białkowych oraz węglowodanów skutkuje wykształceniem „ulanej” masy mięśniowej, która w dużej mierze składa się z wody oraz tłuszczu. W przypadku stosowania specyfiku Somatodrol uzyskane efekty są całkowicie odmienne. Muskulatura jest twarda i węźlasta, charakteryzuje się bardzo dobrą definicją, i to nawet bez konieczności przeprowadzania fazy redukcji. Różnica ta wynika stąd, że zarówno hormon wzrostu jak i zwłaszcza testosteron nie tylko w bardzo dużym stopniu wzmagają anabolizm, ale także przyspieszają spalanie tkanki tłuszczowej, zapobiegając otłuszczaniu się mięśni oraz narządów wewnętrznych.

Oprócz swojej podstawowej roli, czyli potężnej stymulacji produkcji przez organizm testosteronu oraz hormonu wzrostu,Somatodrol posiada również inne działania, które czynią go produktem unikatowym w skali całego rynku. W skład preparatu wchodzą bowiem między innymi beta-alanina, która poprawia bilans azotowy w trakcie treningu oraz zwiększa wytrzymałość mięśni, arginina będąca bardzo mocnym aminokwasem o działaniu antykatabolicznym, a także guarana, która zapewnia zastrzyk naturalnej energii, nie odwadniając przy tym organizmu.

 

 

 

Jeśli są Państwo zainteresowani produktem i szukacie gdzie kupić tanio to odsyłamy do producenta – Zobacz Tutaj
Na stronie producenta można też dowiedzieć się więcej i sprawdzić ile kosztuje ten środek.

 

Dodajmy, że suplement diety Somatodrol nie jest dostępny w zwykłych aptekach i sklepach. Należy uważać na podróbki sprzedawane w Internecie na różnych portalach aukcyjnych i serwisach ogłoszeniowych!

 

 

Frazy kluczowe: masa mięśniowa, siłownia, jak podwyższyć testosteron, somatodrol ile kosztuje, somatodrol cena, somatodrol, trening na masę, somatodrol gdzie kupić, somatodrol opinie, dieta na mase, sterydy, trening siłowy, somatodrol apteka, Iridium Labs, tabletki na masę, odżywki na rzeźbę, budowanie rzeźby mięśniowej,
dostepny w aptekach, apteka dostawca, somatodrol cena w aptece, tabletki apteka cena, allegro, somatodrol dystrybucja apteka cena, somatodrol cena allegro cennik, gdzie kupic, ile kosztuje somatodrol w aptece opinie cena, somatodrol producent, przeciwwskazania, sklep, tabletki tanio, ulotka, somatodrol cena apteka, lek najtaniej, cena w aptekach, somatodrol ceneo, dawkowanie, jak przyjmować, jak działa, kiedy brać, pierwsze efekty, jak zażywać, somatodrol rossmann, drogeria rossmann, wizaz, somatodrol przed i po, zamówienia, somatodrol buy, czy warto, efekty po jakim czasie, czy można kupić w aptece, gdzie mozna kupic komentarze, apteka internetowa opinie lekarzy, somatodrol kup,

 

cena za darmo, Wapteka, Apteka Gemini, Apteka Zawiszy, Apteka Olmed, działanie, somatodrol a alkohol, jak stosować, jak brać, kiedy zaczyna działać, skład, stosowanie, darmowe opakowanie, blog, sposób użycia, amazon, jak szybko działa, kiedy efekty, kto jest producentem, ranking, składniki, zastosowanie, w aptece bez recepty, zamienniki, somatodrol pl cena, DOZ, somatodrol OLX, czy dziala, somatodrol wizaż, somatodrol ebay, kafeteria, negatywne opinie, somatodrol opinia, test, prawdziwe opinie,